Acil Tıp

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) tarafından hazırlanan Sağlıkta Şiddete hayır konulu Kamu Spotu Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) tarafından hazırlanan Sağlıkta Şiddete hayır konulu Kamu Spotu
ATUDER tarafından hazırlanan kısa film ELİMİ TUT ATUDER tarafından hazırlanan kısa film ELİMİ TUT
ATUDER & TFF işbirliği ile Kocaeli'nde Acil Müdahaleler eğitimi verildi. ATUDER & TFF işbirliği ile Kocaeli'nde Acil Müdahaleler eğitimi verildi.
ATUDER Başkanı Prof. Dr. Basar Cander Woman TV de Kadın Hayattır Programına katıldı. ATUDER Başkanı Prof. Dr. Basar Cander Woman TV de Kadın Hayattır Programına katıldı.
ATUDER'den iki büyük hamle Avrasya Acil Tıp Birliği, Baltık ve Karadeniz Acil Tıp Birliği . ATUDER'den iki büyük hamle Avrasya Acil Tıp Birliği, Baltık ve Karadeniz Acil Tıp Birliği .
87. Dönem devlet hizmeti yükümlüsü Acil Uzman Tabip kura sonuçları listesi 87. Dönem devlet hizmeti yükümlüsü Acil Uzman Tabip kura sonuçları listesi
ATUDER BOARD 3. Yazılı Sınavı Sonuçları Açıklandı ATUDER BOARD 3. Yazılı Sınavı Sonuçları Açıklandı
86.DHY Sonuçları Açıklandı 86.DHY Sonuçları Açıklandı
15. Ulusal Acil Tıp Kongresi süresince derslere en çok katılım gösterenler listesi yayımlandı 15. Ulusal Acil Tıp Kongresi süresince derslere en çok katılım gösterenler listesi yayımlandı
86. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası 86. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası
Acil Tıp Haberleri

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2015 - 2016 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülü Dr. Doğan KORUN'a verildi.

Kars Kafkas Üni 2015 Yılı Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern

Kars Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi 2015 - 2016 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülü Dr. Ayşe KUYUMCU'ya verildi.

Acil Tıp Okulu (ATOK)

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER)'in bir markası olan Acil Tıp Okulu (ATOK) 18 Mart 2017 Tarihinde Holiday Inn Otel Ankara'da bir günlük eğitim düzenleyecektir.

2013 Yılı En Başarılı Acil Tıp İntörn Doktor Ödülü

Yılın intörnü seçilen ve Acil Tıp Uzmanları Derneği'nce  “2013 Yılı En Başarılı Acil Tıp İntörn Doktor Ödülü” ile ödüllendirilen Dr. Deniz Yavuzer 

73. Dönem D.H.Y Acil Uzman Tabip kura sonuçları listesi yayımlandı.

73. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlüsü Acil Uzman Tabip kura sonuçları listesi yayımlandı.

RTÜK, hekimin tehdit edildiği dizideki bu sahneye rekor ceza verdi!

Cesur Yürek dizisindeki sağlıkta şiddet görüntüleri için kanala 711 bin TLidari para cezası verdi

Cesur ve Güzel dizisinde Sağlıkta Şiddet ile ilgili anlamlı mesaj.

Sağlıkta Şiddet olmaz.

20. Acil Tıp Bahar Sempozyumu 03 / 05 Mart 2017 Mardin

20. Acil Tıp Bahar Sempozyumu’nu 03 - 04 - 05 Mart 2017’de Mardin Artuklu Üniversite’sinde düzenleneceğini duyurmak ve sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

Prof. Dr. Başar CANDER "International leadership Category " for the year 2015 ödülü

HİNDİSTAN’IN HAYDARABAD eyaletinde 17. Ulusal Acil Tıp Kongresi (EMCON),  Society Emergency Medicine India (SEMI) tarafından gerçekleştirildi.

Toplam 112 haber.